نرم افزار جامع موفقیت

نرم افزار جامع موفقیت

 

 

 

 

 

 

 

 


آیا برای موفقیت درکارهای خود تلاش کردید و به موفقیت نرسیدید؟


آیا برای برنامه ریزی در زندگی خود مشکل دارید؟


آیا به دنبال موفقیت از کودکی تا ازدواج فرزندان خود میباشید؟

 

آیا میخواهید به آروهای خود برسید؟


آیا به دنبال تحصیلاتی موفق ،اشتغال پرسودو ازدواج پایدار هستید؟


آیا دوست دارید پدرو مادری موفق درزمینه پرورش وتربیت فرزند خود به بهترین نحو باشید؟

 

 

 

اگر

به دنبال رسیدن به آروزهای دست نیافتنی خودمیباشید مابه بهترین نحو کمکتان

خواهیم کرد

 

 

موفقیت ازآن ماست

 

 

(((نرم افزار جامع موفقیت )))

 

کوله پشتی

 


 

 

 

نرم افزار برگزیده

 

دومین جشنواره ملی


رسانههای دیجیتال

 

 

 

 اولین نرم افزار صوتی و تصویری می باشد که در آن سعی شده، تا با تلفیق تکنیک های موفقیت از سخنان بیش از 190 دانشمند داخلی و خارجی، قرآن، احادیث، ضرب المثلها را در محیطی متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی برای کاربر مهیا گردد.


در زیر به برخی از خصوصیات منحصر به فرد این نرم افزار اشاره می کنیم:

 


1-    استفاده هوشمندانه از عوامل و ابزار چند رسانه ای در ترویج فرهنگ عمومی جهت جلوگیری از خستگی کاربر در استفاده از نرم افزار.


2-  جامعیت نرم افزار از حیث سنی (10 الی 70 سال) یکی از مشخصه های برجسته نرم افزار است، بطوری که با ارائه داستانها و بازیهای کودکانه برای افزایش قدرت حافظه کودکان و ترغیب آنان به یادگیری و راهکارهای مدیریت زمان و ارتباط با همسر و ... برای بزرگترها، فضای آموزشی شادابی را فراهم می کند.

 

 

3-  این نرم افزار خودآموز است: کاربر بدون نیاز به استاد راهنما می تواند مراحل موفقیت در هر موضوعی را به صورت گام به گام طی نموده و به هدف خود دست یابد.


4-  تنوع موضوعات: موضوعاتی از قبیل ترفندهای مدیریت زمان جهت مقابله با مشکل کمبود وقت در عصر کنونی؛ موفقیت در کسب و کار جهت ارتقاء شغلی و کسب محبوبیت شغلی در محل کار، تکنیک های مثبت اندیشی جهت کسب آرامش و اطمینان خاطر، اعتماد به نفسو قدرت عمل و مهارت های ازدواج و زندگی مشترک تنها گوشه ای از این موضوعات می باشد.

5-    تنوع ارائه: استفاده مفید از متن، صدا، تصویر و اسلاید در کنار یکدیگر؛ برای جلب سلیقه های مختلف.


6-  قابلیت استفاده برای نابینایان: کاربر نابینا نیز می تواند تنها با فشردن کلیدهای خاص، وارد منوی اصلی برنامه شود و کلیه تکنیکها را بشنود.

7-    در این نرم افزار برای شکوفا شدن قوه خلاقیت و نوآوری مخاطب، اسلاید ویژه ای به نام «40 اصل برای نوآوری» ارائه شده است.


 

 

 

 

دانلود تیزر نرم افزار

 


این نرم افزار برگزیده دومین جشنواره ملی رسانه


های دیجیتال است.

 

 

معرفی بخش های مختـلف نرم افزار:

 


1- راهكارهاي موفقيت :


مناسب برای آشنایی با نحوه رسیدن به موفقیت در هر زمینه


اين بخش كه بخش اصلي نرم افزار می باشد شامل سه زيرمجموعه است كه در ادامه به توضيح آنها خواهيم پرداخت:


 الف- اسرار موفقيت : جوابگویی به سئوال: موفقیت چیست؟

در این قسمت مخاطب با تعريف «موفقيت» و «خوشبختي» و همچنين «قوانين جهاني» موفقيت آشنا مي‏شود.


ب- عوامل موفقيت : چه عواملی در موفقیت انسان دخیلند؟

در اینجا عوامل مؤثر در جهت رسيدن به موفقيت معرفی مي‏گردند كه عمدتاً به صورت «نكته»‏هاي مختلف ارائه شده‏اند.

 

 


ج- راهكارهاي موفقيت : پاسخ سئوال: برای موفق شدن در هر کاری چه باید بکنیم؟

مخاطب در این قسمت با ترفندها و «تكنيك»هاي کسب موفقیت در زمینه های مختلف آشنا می شود. در هر يك از اين بخشها ترفندهاي متعددي از دانشمندان روانشناسي موفقيت ارائه شده است.

 

 


در انتهاي اين بخش دو موضوع مطرح شده است كه قابل توجه مي‏باشد:


• كارگاه عملي : اجرای عملی تکنیکهای یادگرفته شده با مثال.

• تمرينهايي براي موفقيت : تمرین تکنیک های یاد داده شده.


در بخش «كارگاه عملي» بسياري از نمونه‏ هاي كاربردي براي مخاطب مثال زده می شود و نحوه عملكرد شخص در برابر آن مورد را آموزش مي‏دهد.

بخش «تمرينهايي براي موفقيت» نيز شامل تمرينهاي متعددي است كه شخص را براي مسائل مختلفي مانند مثبت‏ انديشي، مديريت زمان، برنامه ريزي، برخورد با مشكلات و بسياري مسائل ديگر آماده مي‏سازد. مواردي از قبيل تمرين صندلي راحتي و يا استفاده از دفترچه موفقيت و يا تمرينهاي جسمي از جمله تمرينهايي هستند كه مخاطب مي‏تواند در اين بخش با آنها آشنا شده و در زندگی روزمره از آنها استفاده نماید

 

 

2- مقالات :


 مخصوص علاقمندان به تحقیق بیشتر در زمینه موفقیت

بيش از يكصد مقاله و مطلب خواندني در اين بخش وجود دارد كه اكثرا از سايتهاي اينترنتي استخراج شده است و ليست مقالات به صورت الفبايي شما را در پيدا كردن مقاله مورد نظر كمك خواهد كرد.


3- معرفي كتاب :


مخصوص کسانی که علاقمند به خواندن کتاب یا هدیه کتاب به دیگران می باشند.


تعدادي از كتابها و منابعي كه در زمينه موفقیت وجود دارند که از مطالب اکثر آنها نيز در اين نرم افزار استفاده شده است.

علاوه بر تصوير رو و پشت جلد و مشخصات مأخذشناختي كتاب، چكيده ‏ي هر كتاب مخاطب را هر چه بيشتر با آنها آشنا خواهد نمود.


4- معرفي سايت :


 مخصوص دوستداران اینترنت و فضای مجازی

در اين بخش سايتهاي فارسي و انگليسي كه به موضوع موفقيت و مهارت های زندگی پرداخته‏ اند معرفي شده است.


5- نرم افزار:


 ابزارهای لازم جهت اجرای تکنیک های یاد داده شده مثل مطالعه، مدیریت زمان، محاسبه دخل و خرج و ثروتمندی و ...


اين بخش داراي يكسري نرم افزار جالب و مفيد است كه معمولاً براي برنامه‏ ريزي، ايجاد آرامش و از اين قبيل موضوعات استفاده مي‏شوند.


نرم ‏افزار شبيه‏ ساز طبيعت در كامپيوتر، اسكرين‏ سيورهاي متنوع، فرمهاي مديريت زمان،اسلايدهاي پاورپوينت، صداهاي آرامبخش طبيعت و بسياري نرم‏افزارهاي ديگر و مرتبط با اجرای تکنیکها را مي‏توانيد در آنبيابيد.

 


خط

 

 

 

شامل: 1 عدد دی وی دی + دفترچه راهنمای استفاده از نرم افزار + فرم ضمانتنامه و ارتباط با مشتریان

کیفیت: عالی

قابل اجرا در: تمامی رایانه ها با انواع ویندوزها

هولوگرام: رایافرهنگ قرن

«ساخت ایران»

قیمت این محصول با احتساب مالیات 12000 تومان میباشد

 

من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق


دو دور نمايشگاه را دور زدم بودم، و از خيلي غرفه ها در مورد دستاوردهاشون سئوال مي كردم. مي خواستم ببينم چطور موفق شدند؟ مي خواستم ببينم در حال حاضر درس بهتر است يا كار؟ در اين جامعه من بالأخره بايد چكاركنم؟ مي خوام چيكاره بشم؟ سه سال بود كه تكليف خودم را نمي فهميدم، رشته اي را كه علاقه نداشتم مي خواندم و 23 سال سن داشتم و هنوز سربازي نرفته بودم و روز به روز بدون درس خواندن مي گذشت و آخر ترم هم نمراتي بد! اين بلا تكليفي اخلاق بدي به من داده بود. با خانواده، با دوستان، با خودم. آرزو مي كردم يك شب خواب ببينم و خداوند راه درست را به من نشان بدهد.

با خيلي از اين افكار به درب خروجي نمايشگاه نزديك مي شدم. فقط هفت هشت متر تا پايان درب خروجي نمايشگاه باقي مانده بود كه انگار غرفه اي جديد بنظرم آمد.

گاهي گمان نمي كني و مي شود
گاهي نمي شود كه نمي شود
گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است
گاهي نگفته قرعه بنام تو مي شود

نمي دانم چرا ولي خداوند مرا چرخاند و چرخاند تا به اينجا كشاند كه به طرز خنده داري با آقاي مهندس علي اسماعيل پور آشنا شدم. متوجه بالا سر غرفه شدم كه نوشته شده بود «نرم افزار جامع موفقيت».

وقتي درباره اين نرم افزار توضيح خواستم، همكار آقاي اسماعيل پور، جناب آقاي بزرگان نيا براي توضيح، من را به طرف خودشان كه كنار لپ تابي ايستاده بودند راهنمايي كردند؛ ايشان وقتي اولين توضيح را از روي صفحه در مورد داستان هاي كوتاه و نتيجه دار برايم گفتند من بلند گفتم: «اين همان چيزي است كه دنبالش بودم!».

بلافاصله نرم افزار را خريدم و تا رسيدن به منزل به آن فكر مي كردم. ياد دارم اولين مرتبه اي كه چند جمله از آن نرم افزار را خواندم سريع سيستم را خاموش كردم ...

كه مبادا اين جمله های زيبا به آخر برسد و تمام شوند!

تاكنون درس هاي زيادي از اين نرم افزار آموختم. ياد گرفتم كه ديگر فكر نكنم به آخر دنيا رسيدم چون وقتي خوب ببينم متوجه مي شوم تازه اول نقطه شروع هستم و شايد خداوند به همين خاطر زمين را مدور قرار داده است.(!)

آموختم نگاهم را عوض كنم و سختيهاي زندگي را همچون صخره و سنگ در مسير رودخانه بدانم كه اگر سنگ در مسير رود خانه نبود صداي آب هرگز زيبا نبود و فهميدم كه خداوند درها را نبسته است و ما را آزاد آفريده است بلكه ما خودمان براي خود زنجيري بافته ايم و دست و پا بسته ايم كه البته بوسيلة راهنمايي هاي زيبا و معاني آيات قرآن دربارة موفقيت و حتي حكايت ها و آياتي در مورد لقمان حكيم و ... كه در اين نرم افزار گرد هم آمده، مي توانيم اين زنجيرهاي به هم تنيده شده را پاره كنيم و به سوي پله هاي ترقي و كمال حركت كنيم.

حتي از اين همه جملة آموزنده فقط اگر يك جملة آن كه مي گويد: «آرامش را بالاترين هدف زندگي خود قرار دهيد» را در زندگيمان اجرا كنيم، بيشترين مشكلات روحي و رواني ما حل مي شود.

1687 تكنيك براي موفقيت و مهارت هاي زندگي به صورت گويا، 110 مقاله، تصاوير جادويي و گرفتن انرژي مثبت از آن و غيره، چيزهايي است كه فكر نگهداري با دقت از اين نرم افزار برايم مهم كرده است و با خود قرار گذاشته ام، اگر 100 مرتبه اين سي دي بشكند و از بين برود، باز هم آن را مي خرم، زيرا جرقه اي كه زندگي تاريك و غبار آلود مرا در ريل و مسير روشن موفقيت انداخت و بوسيلة آن و فكر روشن مهندس اسماعيل پور توانستم بسياري از مشكلاتم را حل كنم و واقع بينانه به زندگي نگاه كنم را هرگز از دست نخواهم داد.

و حرف آخر اينكه:

جناب آقاي مهندس علي اسماعيل پور مدير عامل محترم شركت مهندسي سبز، ضمن تقدير و تشكر از حضرتعالي و همكاران ارجمندتان كه بنده را در مسير رسيدن به موفقيت و برنامه ريزي صحيح در زندگي كمك و ياري نموده ايد تشكر و سپاسگزاري مي نمايم و از خداوند منّان برايتان موفقيت و سربلندي خواستارم.

با تشكر

علي رضا آبادي / بهار 1389


120,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : نرم افزار جامع موفقیت , نرم افزار جامع موفقیت , نرم افزار موفقیت , موفقیت , دانلود , نرم افزار , دانلود نرم افزار , فیلم , سریال , دانلود فیلم وسریال , کره ای , دانلود سریال کره ای , خرید نرم افزار , بازی , دانلود بازی

نظرات

مصطفی عظیمی تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:0
به نام یزدان پاک
کوله پشتی بی تردید، کوله باری است از داشته های علمی برترینها از جای جای این کره خاکی و در بر گیرنده نغزترین جملات برای شادکامی و پیشرفت و ... .
هر جمله از آن در هر زمینه مورد علاقه و نیاز، بسان کپسولی است از چندین جلد کتاب، کوتاه اما مفید.
تنوع موضوعی، کاربردی بودن قریب به اتفاق مطالب و مخاطب قرار دادن هر گروه سنی از ویژگیهای کوله پشتی است.
به کسانی که به زمان خود، به پیشرفت و بالندگی خود و به شاد زیستن خود می اندیشند؛ کوتاه سخن، به تمام آنان که به خود احترام می گذارند، سفارش میکنم این محصول ارزشمند را تهیه و به حق مثل کوله پشتی به همراه داشته و از آن بهره مند شوند.
خطيب اصفهاني تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:1
.. نرم افزار جامع موفقيت، پژوهشي است موشكافانه در زمينه موفقيت و خوشبختي كه جناب مهندس علي اسماعيل پور آنرا به جامعه ي علمي، دانشگاهي و به مردم عزيز كشورمان تقديم داشته است. باشد كه با استفاده از آن افق هاي روشن پيشرفت و تعالي در برابر همگان، همانند سپيده ي تابان و چونان خورشيد درخشان پديدار گردد ...
خطيب اصفهاني
استاد حوزه و دانشگاه
علی اصغر محمدی دوست تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:4
سی دی دارای مطالبی کامل در موضوع و منسجم در انتخاب مطالب بوده وکاملاً مورد استفاده است. همچنین به لحاظ فنی کاربر را آزار نمی دهد! لذا مجموعه ای قابل توجیه است.
علی اصغر محمدی دوست
مدیر دبیرستان
دكتر رضايي تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:5
این نرم افزار بر مفاهيم ديني و بومي سازي روش هاي موفقيت تأكيد دارد ...
دكتر رضايي
رئيس مركز رشد دانشگاه قم
اكبر زرين صدف تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:6
صافا بايد گفت اين مجموعه در نوع خود كم نظير مي باشد. اگر واقعا كسي بخواهد گام در جاده موفقيت بگذارد بایستی از راهكارهاي بسيار مفيد آن بهره مند شود.
اكبر زرين صدف
فوق ليسانس روانشناسي
ابوذر مرادی تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:6
روز جمعه 23 مهر 89 نرم افزار کوله پشتی رو از نمایشگاه رسانه دیجیتال خریدم. خواستم بگم دمتون گرم. از اون موقع تا الان داشتم باهاش کار می کردم هنوز هم تو کَفِش موندم. خدا بهتون خیر بده کار خیلی بزرگی رو انجام دادید و خیلیها رو تو زندگی موفق می کنید. با این کارتون ثوابِ کیلویی براتون ثبت نمیکنن بلکه تُنی حساب می کنن. خوشا به سعادتتون. ممنون از زحمات و کار بزرگتون.
ابوذر مرادی
لیسانس روانشناسی
شهرام اسکندری تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:7
به نظر اینجانب کوله پشتی راهی است برای موفقیت.
شهرام اسکندری - موبایل نیکاتل
مسعود دریس تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:7
حتراماً بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکر از عزیزانی که در فراهم آوردن این نرم افزار زحمت کشیده اند، به اطلاع عزیزان می رساند که بنده نهایت استفاده از نرم افزار مذکور را برده ام.
این نرم افزار بسیار مطلوب جوانان است.
انشاء الله امید می رود با همت و تلاش عزیزان دست اندر کار شاهد رشد و بالندگی و ارائه کارهای فاخر جدید از این قبیل بوده باشیم.

مسعود دریس
دبیر معارف و کارمند بنیاد مهدویت آبادان
محسن خوش بین تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:8
از این نرم افزار همه می توانند به عنوان کوله پشتی حاوی امید، آینده نگری، تکمیل اخلاقیات، ارتباطات، کار و همه راهکارهایِ مفیدِ زندگی بهره ببرند. خیلی عالی است.
محسن خوش بین
دانشجوی الکترونیک
محمد امین جلالی تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:8
من سال پیش معدلم 59/16 بود. مادرم به من پیشنهاد کرد که این نرم افزار را خریداری کنم و من این کار را انجام دادم و در موقع امتحانات ترم، از بخش راهکارهای موفقیت نرم افزار استفاده کردم. بسیار عالی بود و من امسال که سال اول دبیرستان هستم معدلم 69/18 شد که من از دست اندرکاران این نرم افزار بسیار متشکرم.
محمد امین جلالی- دانش آموز
خانم برامکه تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:9
مجموعه ی حاضر به نظر اینجانب بسیار جالب و پرمحتوا بود.
امید است که آخرین تلاش شما نباشد و این راه ادامه داشته و در مورد موضوعات دیگر نیز چنین مجموعه خوب و پرباری داشته باشید.
خانم برامکه
لیسانس روانشناسی
مهدی صابری تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:9
اورپوینت، کلمات کلیدی موفقیت و پوسترهای بک گراند بسیار مناسب بوده است.
مهدی صابری
مدیر عامل شرکت پارس انفورماتیک کرج
آئین پاسار تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:10
محتوای عالی و مطالب آموزنده ای که داره میشه با بکار بردن آنها به موفقیت در زندگی شخصی و رابطه با دیگران رسید.
آئین پاسار
دانشجوی مدیریت جهانگردی بوشهر
مرتضی کارفرد تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:10
ینجانب مرتضی کارفرد، در سال 88 در مصلای تهران نرم افزار کوله پشتی را خریداری کردم و از مطالب معنوی آن که گویا هم بود استفاده نمودم، و در زندگی به کار گرفته و حدود 80 درصد موفقیت در زندگی و اعتماد به نفس در بنده و خانواده ام زنده شد. البته تاکنون تنها 20 درصد آن را مطالعه نموده و به کار گرفته ام.
خیلی خیلی از این نرم افزار راضی هستم.
مرتضی کارفرد – کاسب
ناصر دهقانی تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 ساعت '11:11
ینجانب از نرم افزار کوله پشتی استفاده کرده ام و از محتویات مجموعه آموزشهای آن راضی هستم، مخصوصا از قسمتهایی که با صوت همراه است و آن را شبها موقع خواب استفاده می کنم.
نقطه مثبت آن را این می دانم که از همه دانشمندان ایرانی و خارجی استفاده شده و همچنین از علماء دینی هم استفاده شده بود.
ناصر دهقانی - شغل آزاد


ارسال نظر
مزایای فروشگاه رایا فرهنگ
برندگان قرعه کشی نوروز 91
تبليغاتX