قرآن فارسی به همراه تلاوت کامل در یک dvd

قرآن فارسی به همراه تلاوت کامل در یک dvd

 

 

 

 

 

 

 

 

قرآن  کاملا فارسی

 

به همراه

 

تلاوت کامل در یک dvd

 

 

مزایای این کتاب ارزشمند:

 

 

ترجمه روان و شیوای قرآن کریم
با ترجمه حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(مدظله العالی)
ارائه صفحات مطابق با قرآن 604 صفحه ای خط عثمان طه
ارائه متن عربی آیات بصورت ریز در کنار ترجمه
ارائه موضوعات آیات در بین ترجمه فارسی آیات
مستندسازی موضوعات با بهره گیری از تفسیر نمونه
ارجاع موضوعات به تفسیر نمونه
ارائه فهرست موضوعی آیات
ارائه فهرست الفبایی سوره ها
ارائه سی دی گویای ترتیل به همراه ترجمه فارسی

این کتاب اولین کتابی است که به صورت موضوعی آیات قرآن را مورد ترجمه قرار داده و جهت آشنایی بیشتر خوانندگان به توضیح کلمه ای و عنوانی آیات پرداخته است.

لازم به ذکر است که تعداد صفحات این مجلد برابر با صفحات قرآن عثمان طه می باشد و لذا برای خواننده از بابت یافتن صفحه مورد نظر جهت خواندن ترجمه هیچ مشقتی را به دنبال ندارد.

از آنجا که خواندن کلام خدا از روی متن عربی ثواب بیشماری دارد، متن عربی قرآن کریم به اندازه یک چهارم صفحه در هرکدام از صفحات این مجلد چاپ شده است و از طرفی بخش ترجمه این قرآن به مخاطب این اجازه را می دهد تا مطالعه ترجمه و توضیحات اضافی موجود در متن ترجمه به دیدگاه درستی از معنای آیات دست پیدا کند.

در صورت علاقمند بودن به بررسی سوره های قرآن کریم برحسب موضوعات مورد بحث در هر سوره، می توانید با مراجعه به فهرست موضوعی که 40 صفحه و در انتهای قرآن می باشد موضوع مورد نظر خود را یافته و به سرعت آیه مورد نظر آن را تلاوت فرمائید.

این قرآن کریم مناسب جهت کلاسهای آموزش معارف قرآن، مدرسه ها، دانشگاه ها و حتی هدیه به زوج های جوان می باشد چرا که با استفاده از آن مفاهیم ساده قرآن کریم را به راحتی هرچه بیشتر فرا می گیرند.

در نهایت لازم به ذکر است که سوره های دارای سجده واجب در این قرآن مشخص شده اند و در انتهای متن ترجمه آیات دارای سجده واجب کلمه «سجده واجب» چاپ شده است که به قاری قرآن این آگاهی را می دهد که در حال خواندن آیة سجده واجب می باشد و از بابت وجوب سجده بعد از آیه او را مطلع می گرداند.

امید است این اثر ارزشمند مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد و به ماتوفیق خدمت به علاقمندان به این نوع آثار را عطا فرماید.

100,000 ريال خرید پستی
برچسب ها : قرآن فارسی به همراه تلاوت کامل در یک dvd , قرآن فارسی , دانلود نرم افزار , قران , فیلم , سریال , دانلود نرم افزار , دانلود فیلم , دانلود سریال , کتاب قران , کتاب قران فارسی , دانلود قران , تلاوت قران , قرآن فارسی به همراه تلاوت کامل در یک dvd , قران گویا ,

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
مزایای فروشگاه رایا فرهنگ
برندگان قرعه کشی نوروز 91
تبليغاتX